Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Preci var apmainīt/atgriezt tikai tad, ja saņemšanas brīdī konstatējat defektu. Prece ir jāatgriež 14 dienu laikā no saņemšanas dienas. Precei nedrīkst būt lietošanas pazīmes, tā nedrīksts būt bojāta un atrodas oriģinālajā iepakojumā. Atgriežot preci, izvēloties saņemt naudu, tā 30 dienu laikā tiks pārskaitīta uz kontu, no kura tika veikts maksājums. Preces krāsas atšķirība realitātē ar attēlu netiek uzskatīta par defektu. 

Datu apstrāde un privātuma politika

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Informācijai

Mājas lapā pieejamie produkti ir paredzēti vienīgi personīgai lietošanai, Jūs nedrīkstiet tos pārdot vai pārpārdot citiem. ArtasRotas pārdodamās Preces – rotaslietas un aksesuāri – nav paredzēti lietot bērniem līdz 3 gadu vecumam. ArtasRotas prece sastāv no dažādiem rokdarbu materiāliem un izejvielām, kas ir apstiprinātas ES un ir pieejamas un nopērkamas ikvienam. Preces krāsas nianses ir atkarīgas no ierīces, no kuras tiek skatīta mājaslapa, to krāsu izšķirtspējas un displeja veida. Attēlos prece tiek fotografēta pie mākslīgā un dabiskā apgaismojuma.