Rotaslietu kopšana

Šeit ir daži rotaslietu kopšanas norādījumi, kas palīdzēs rūpēties par rotaslietām un uzturēt tās lieliskā stāvoklī:

  • Uzglabājiet rotaslietas maisiņā vai kastītē /Spoguļauskarus turiet atsevišķi no citiem, lai izvairītos no saskrāpēšanas.
  • Tīriet ar mīkstu vai tam speciāli paredzēto drāniņu.
  • Nēsājot rotas, iesakām ar tām negulēt, nesportot un nemazgāties, neiet pirtī.
  • Izvairieties no rotaslietu nomešanas uz cietām virsmām.
  • Smaržas un krēmi, arī ziepes, var sabojāt rotas un to metāla detaļas, tāpēc pirms lietot jebkuru no šiem produktiem vislabāk ir noņemt rotaslietas.

Polimērmāla un epoksīdsveķu rotaslietas

Polimērmāls ir izturīgs un elastīgs materiāls, kas nesaplīsīs, ja tas nokrīt, atšķirībā no krāsnī apdedzinātas keramikas, porcelāna vai stikla. Tomēr rotu virsmu var viegli saskrāpēt ar cietākiem materiāliem, piemēram, metālu. Noteikti glabājiet auskarus uzmanīgi un prom no citām metāla rotaslietām.

Apzeltītā, sudraba vai ar sudraba pārklājumu bižutērija

ArtasRotas piedāvā pārsvarā sudraba Ag S925 rotaslietu furnitūru. Ir arī  apzeltītas rotaslietas no nerūsējošā tērauda. Esam atraduši lieliskus piegādātājus Lietuvā un Polijā, kuri var piedāvāt labas kvalitātes juvelierizstrādājumus un apzeltījumu, taču pēc kāda laika pārklājums var sākt nākt nost un sudraba rotas var oksidēties un kļūt tumšas. Lai pagarinātu rotu kalpošanas laiku, noteikti glabājiet auskarus prom no mitruma.

Visi auskari nesatur niķeli un ir hipoalerģiski!

Bet, ja tomēr ausī ir diskomforta sajūta, tad visbiežāk tā rodas no auskaru kājiņas izmēra vai rotas svara, kas ietekmē sajūtu un auss var reaģēt.

Spoguļakrila rotaslietas

Spoguļakrils ir ļoti viegls spoguļa imitācijas matriāls 2mm-4mm biezumā. Rotas ir ļoti vieglas un ausīs izskatās smalki. Šo materiāļu nedrīkst tīrīt ar spirtu un acetonu saturošiem līdzekļiem , jo materiāls saplaisās. Kosmētiku un smaržas lietot vispirms un tikai tad velkam aksesuārus! Auskrus no spoguļakrila glabāt atsevišķi no cita materiāla auskariem ,lai izvairītos no virsmu saskrāpēšanas. Ja nepieciešams notīrīt pirkstu nospiedumus, izmantojam speciālo drāniņu vai mīkstu mikrošķiedras drāniņu ar iespējami smalkiem pavedieniem.